Łóżko do sypialni – ważny wybór na lata!

Czy łóżko welurowe będzie dobrym pomysłem?

Odpowiedź jest bardzo prosta. Oczywiście, że tak! Welur na samym początku uważany był za materiał królewski, używany tylko na dworze monarchy. Z biegiem lat, dzięki jego wielu cechom, stał się bardzo popularny. Jest on niesamowicie wytrzymały oraz odporny na wszelkie zadrapania, np. naszych domowych zwierząt. Jego łatwe czyszczenie powoduje, że utrzymanie go w czystości jest bardzo łatwe! Najcześciej wystarczy przetrzeć zabrudzenie mokrą ścierką i po sprawie. Może nam posłużyć wiele lat i wyglądać cały czas tak samo jak w momencie zakupu!

Łóżka do sypialni czarne – czy są dobrym pomysłem?

Jeżeli Twoim marzeniem jest posiadanie gustownej i stylowej sypialni, to wybór łóżka Sevilla będzie doskonałą decyzją! Mebel ten został obity czarnym welurem, który jest nowością na rynku. Ten model posiada otwierany do góry pojemnik na pościel, w którym możesz przechować swoją kołdrę, poduszki, koc czy prześcieradło. Dostęp do niego jest bardzo prosty i każdy sobie z tym poradzi. Wysokie wezgłowie, które jest pikowane, a dodatkowo zostały w nim umieszczone kryształy, zapewni Ci komfort podczas odpoczynku, oglądania telewizji lub czytania książki. Łóżko tapicerowane czarne posiada metalowy stelaż, który zapewni stabilne oraz bezpieczne stanie łóżka na ziemi.

Jaki materac do naszego łóżka?

Łóżka do sypialni czarne Sevilla jest w zestawie razem z materacem H3. Symbol ten oznacza pół twardość, a materac ma wysokość 17 centymetrów. Zawiera ona pikowany pokrowiec Premium, który jest antyalergiczny. Dzięki możliwości zdjęcia go i wyprania, zapewnia on nam większą higienę oraz świeżość. Pianka poliuretanowa T25 o zwiększonej gęstości gwarantuje nam większy komfort spania, ponieważ się nie odkształca. Materac posiada 9 stref twardości, a wszystko dzięki zastosowaniu pocket DoubleHARD o grubości 12 cm. Sprężyny pocketowe, które otulone są osobno wyjątkowo elastycznym materiałem. Za niewielką dopłata jestesmy w stanie zamówić materac indywidualnie!